Lochman P., Luštinec P., Podzimek M., Lochman J., Mareček P., Hloušek M., Rejzek D., Řezníček J., Vinopal C., Smutný L., Polák J., Bohdanecký J., Christ M., Stříteský M.

4.55 Bohdanecký (Vinopal), 11.43 Hloušek (Lochman J.), 32.35 Christ (Bohdanecký,Podzimek), 35.23 Rejzek (Polák)
16.28 Milfort (Ropický),23.18 Matyska (Mašek), 28.25 Peroutek (Mlateček), 55.38 Ropický (Hornyš,Matyska), 65.00 Ropický.

Střelba: 24 : 35 Tresty: 7 : 14 Využití: 2 : 1 Oslabení: 0 : 1 Diváci: 300
Rozhodčí: Padevět – Karous,Veselý.

Sestava SK Třebechovice:
Lochman (Petrů) – Luštinec,Podzimek,Lochman J.,Mareček – Hloušek,Rejzek,Řezníček – Vinopal,Smutný,Polák – Bohdanecký,Christ,Stříteský.

Trenér SK Třebechovice Jiří Hruška:
Neproměňování vyložených šancí a naše nedisciplinovanost některých hráčů nás připravila o body!
Do Hronova jsme odjížděli bez pěti opor našeho týmu(Kostka,Dostálek,Hofman,Kudr, Branda)
V první třetině jsme neproměnili pět ložených brankových příležitostí, co se v průběhu zápasu ukázalo klíčové. Naše vedení zásluhou Bohdaneckého a Hlouška 2:0 jsme si pokazili zbytečně hrubou chybou v obraně a do šaten se odcházelo se stavem 2:1.
Druhá třetina pro nás nezačala vůbec dobře. Opět po naších chybách domácí vyrovnali. Ve 26 minutě hákuje ve vyložené pozici Podzimek Hronovského hráče a rozhodčí nařizují trestné střílení, ale na brankáře Lochmana si Šafránek nepřišel. Ve 28 minutě při zbytečném vyloučení Rejzka jdou domácí do vedení 3:2. Třebechovice odpovídají vyrovnávající brankou z přesilové hry na 3:3 juniorem Christem. O tři minuty později se hosté ujímají vedení Rejzkem který využil přihrávku Poláka.
Ve třetí třetině se stále vylučovalo, ale jen na straně hostí (1:8)!!! Ve 46 minutě jsme inkasovali branku na 4:4 při opětovném vyloučení Rejzka.Od 47 minuty jsme hráli stále ve třech (8 min).Tento stav se nám podařilo přes snahu soupeře a rozhodčích udržet až do 60 minuty.
Následovalo prodloužení které jsme sehráli ve své režii, ale finální zakončení chybělo.
V samostatných nájezdech jsme neuspěli ani jednou a za Hronov rozhodl Ropický.
Závěrem chci říct, že jsme v Hronově zanechali vylučováním hodně sil a také tři body!

Další utkání sehrajeme v neděli 6.12.09 na ZS v Třebechovicích s mužstvem Jaroměře od 17.00.

Zapsal:Zákravský Jar.