neděle 22. 11. 2009 od
3:6

Vyloučení:3:6

Petrů P., Lochman J., Mareček P., Kostka V., Luštinec P., Podzimek M., Polák J., Rejzek D., Vinopal C., Branda V., Hloušek M., Řezníček J., Erban Z., Kosina O., Stříteský M.
Branky a nahrávky Dvora Králové:33,44 Vítek, 49,38 Rychtera (Voděrek), 51,17 Všetečka (Říčař) Branky a nahrávky Třebechovic:10,19 Rejzek(Polák,Vinopal), 25,53 Polák(Luštinec), 33,10 Erban(Branda), Polák(Kostka,Rejzek), 47,16 Rejzek(Vinopal,Mareček), 59,44 Řezníček. Tresty: 3 : 6 Využití: 0 : 0 Oslabení 0 : 1 Rozhodčí: Stolín – Srna,Schánil Diváci 260 Sestava Třebechovic:Petrů (Lochman) – J.Lochman,Mareček,Kostka,Luštinec,Podzimek – Polák,Rejzek,Vinopal – Branda,Hloušek,Řezníček – Erban,Kosina,Stříteský. Trenér Třebechovic Miroslav Řehák:Mužstvo Dvora potřebuje bodovat, aby se dostalo do šestky mužstev hrajících play-off .Musím říct, že jsme odjížděli s obavami. V mužstvu nám chyběli tři hráči (Hofman.Dostálek,Smutný) což je z každé lajny jeden hráč. S radostí jsme konstatovali, že ostatní hráči je nahradili a prokázali sílu našeho týmu. Hned s prvními minutami si domácí vytvořili tlak a pro brankáře Petrů a obranu nastali krušné chvíle. Tomuto počátečnímu tlaku jsme odolali a postupně jsme se dostávali do hry, což jsme korunovali v 10 minutě brankou Rejzka, kterou pro něj připravili Polák s Vinopalem.Pár vteřin před koncem první třetiny orazítkoval Mareček tyčku domácího golmana Šece! Na začátku druhé třetiny využívá Polák luxusní přihrávky Luštince a stav je 0 : 2.V polovině utkání přidává Erban třetí branku po nahrávce od Brandy.Ještě v téže minutě 33,44 Dvůr snižuje Vítkem na 1:3. Do konce třetiny upravuje stav již svoji druhou brankou Polák při které mu asistovali Kostka s Rejzkem na 1:4. Ve 47 minutě připravili Mareček s Vinopalem gólovou šanci pro Rejzka který ji využívá! Během jedné a půl minuty nám hráči Dvora Králové dávají dvě branky a trestají naší chvilkovou ztrátu koncentrace a najednou je stav 3:5 a domácí hráči jsou ve hře! Běží 55 minuta a na branku Třebechovic se řítí v sólu hráč domácích Vítek, ale brankář Petrů byl proti skórování a své mužstvo jako již několikrát v dnešním utkání podržel! Probíhají poslední dvě minuty utkání a domácí střídačka se rozhoduje ke hře bez brankáře. Byli to, ale Třebechovice které mohli Polákem vstřelit branku, ale ten šanci odmítl! Do konce utkání chybí 16 vteřin a dnes jeden z nejlepších hráčů Třebechovic Řezníček dělá krásnou tečku za utkáním šestou brankou v síti Dvora Králové a pro nás velmi cenné body vezeme pod Oreb. Všechny hráče chválím za bojovnost a předvedenou hru!!! V tomto utkání je nutné vyzvednout rozhodčí kteří si počínali suverénně a již dlouho jsme pod takovými to arbitry nehráli!!! Další utkání sehrajeme dne 25.11.09 na domácím ledě proti lídru KLM. Začátek je v 18,00. V neděli 29.11.09 máme volný los . Pokračujeme 2.12.09 utkáním v Hronově od 18,00. Zapsal:Z.J