sobota 21. 11. 2009 od
1:6

Vyloučení:0:0

Horák M., Novotný J., Špička J., Fišer J., Šoula M., Libřický Z., Hidvéghy M., Černý J., Anděl T., Tuček J., Surý J., Antalík M., Mlateček P., Tomala P., Dvořák M., Luštinec O., Borovec D., Horák M.

V 7.kole krajské ligy juniorů Třebechovičtí hostili na domácím ledě favorita z Nové Paky. Hosté od začátku zápasu převyšovali domácí především rychlostí, přesnými nahrávkami a důrazem. V první třetině držel třebechovické šance na dobrý výsledek vynikající brankář Horák, a tak byl výsledek po první třetině pouze 0:1. Ve druhé třetině hosté ještě přidali a po zbytečných útočných faulech domácích v průběhu druhé a třetí třetiny inkasovali 4 branky v oslabení a to znamenalo konečný debakl 1:6. Všichni hráči předvedli hrozný výkon, jediný koho lze pochválit je vynikající brankář Martin Horák, který zabránil ještě většímu brankovému přídělu.