neděle 1. 11. 2009 od
4:0

Vyloučení:6:7

Lochman P., Petrů P., Lochman J., Mareček P., Luštinec P., Podzimek M., Řezníček J., Hloušek M., Hofman M., Rejzek D., Kudr J., Branda V., Dostálek O., Polák J., Smutný L., Vinopal C., Kubín P., Kosina O.
HC Jaroměř – SK Třebechovice 4 : 0 (2:0)(1:0)(1:0) Vyloučení:7:6 Přesilovka: 0:0 Oslabení: 0:0 Rozhodčí: Pahulák-Horák,Pošvář Diváci:250 Branky domácích: 5.55 Rudolfský, 16.50.Drašnar, 28.20 Svoboda M, 47.07 Novotný Sestava SK Třebechovice: Lochman P.(od 29.00 Petrů) – Lochman J, Mareček, Luštinec, Podzimek, Řezníček - Hloušek, Hofman, Rejzek - Kudr, Branda, Dostálek - Polák, Smutný,Vinopal - Kubín,Kosina. Trenér Miroslav Řehák: Od první minuty utkání to byli domácí kteří chtěli zvítězit a plně bodovat. Do zápasu vlétli s chutí a odhodláním, Třebechovickým nedarovat vůbec nic! Bohužel mi jsme jejich nástup nezachytili a již v šesté minutě utkání jsme prohrávali 1:0. V tomto duchu proběhla celá první třetina a do šaten se odcházelo za stavu 2:0. Ve druhé třetině nastalo z naší strany zlepšení, ale to na rozjetou Jaroměř bylo málo. V našem tlaku jsme obdrželi třetí branku a tady bylo o utkání rozhodnuto! Poslední dějství bylo dramatické, nastřelili jsme Lochmanem tyčku,Hlouškem břevno, ale domácí opět odpovídají vstřelením čtvrté branky a tím ukončují marnou snahu Třebechovických hráčů ještě s výsledkem něco udělat! Bohužel, štěstí jsme si vybrali v předešlých utkáních a hráči se musí vrátit zpátky, to je ke hře kterou jsme hráli doposavad! Hrát klidně, zodpovědně a důrazně. Soupeři k zaslouženému vítězství gratuluji! Z našeho mužstva bohužel nemohu pochválit nikoho. Další utkání hrajeme s mužstvem Nové Paky ve středu 4.11.2009 na domácím ledě od 18.00.