Petrů P., Lochman J., Mareček P., Luštinec P., Podzimek M., Řezníček J., Hloušek M., Hofman M., Rejzek D., Kudr J., Branda V., Christ M., Polák J., Smutný L., Vinopal C., Kubín P., Kosina O., Erban Z.

5.48 Christ (Luštinec),8.20 Smutný (Polák),29.34 Kubín (Kosina),33.52 Podzimek (Hofman,Mareček),59.02 Mareček(Hloušek).
Branka HC Hronov: Šafránek
Vyloučení: 11 : 11
Přesilovky: 2 : 1
Oslabení: 0 : 0
Os.trest 10 Vinopal (Tre), Rojšl, Svoboda (Hro) Rozhodčí: Derner – Kubišta, Votroubek
Počet diváků: 220

Trenér SK Třebechovice Řehák Miroslav:
Ve středeční sváteční podvečer jsme přívítali druhé mužstvo tabulky Hronov, posílené juniory HC VCES Hradec Králové. Na toto utkání, jako na každý zápas jsme se zvlášť připravili. Hned v úvodu jsme šli do dvoubrankového vedení a tím jsme soupeři dali najevo kdo dneska bude tahat za delší konec.
Druhá třetina byla zajímavá jen tím,že jsme si od nevýrazného Hronova nechali vstřelit branku a počtem vyloučených! ( 7 : 5 )
Třetí třetina se hrála pod taktovkou našeho zkušeného mužstva!Hronov si vzal ještě dvě minuty před koncem utkáni oddechový čas a zkusil hru bez brankáře, ale bez úspěchu. Na opak inkasovali, když odražený puk od Hlouška doputoval k velezkušenému obránci Marečkovi a pro něj nebyl problém udělat gólovou tečku za zbytečně nervózním utkáním!! Hronovští hráči si zřejmě v dnešním utkání vybrali slabší chvilku, protože proti našemu mužstvu byli evidentně bez šance.
Na závěr chci pochválit brankáře Petrů který mužstvo podržel!