SK Třebechovice - HC Opočno 4:7 (3:2, 0:3, 1:2)

Felcman 2x, Roháček 2x, Čtvrtečka 2x, Černík

Vyloučení 4:11 Přesilovky 2:2 Oslabení 0:1
Rozhodčí: T. Svoboda - Rozsypal, Starý
Počet diváků: 230

Slovo trenéra Miroslava Řeháka: Naši diváci museli být hodně zklamáni po brankových hodech s Novým Bydžovem. Naše hra postrádala vše, co se v hokeji postrádat dá, proto se divákům omlouvám! Mužstvo hrálo oslabeno o některé hráče (Petrů, Hofman, Hloušek a vyloučený P.Luštinec) a to se ukázalo jako klíčové, ale to nemůže být pro ostatní hráče omluvou!!! Hosté předváděli dobrý hokej a od začátku byla na nich znát větší vůle po vítězství, kterého také zaslouženě dosáhli a já jim k tomu gratuluji. K dalšímu utkání zajíždíme v neděli do Nové Paky. Začátek utkání je v 18.00

Proti týmu Opočna tradičně nehrajeme dobře, styl jejich hry nám nesedí. V první třetině se skóre měnilo při naší přesilovce v čase 4:12. Autorem branky byl M. Hloušek po přihrávce Podzimka. Soupeř rovněž v přesilovce vyrovnal v čase 10:12. My jsme odpověděli znova v přesilové hře v čase 14:09, kdy se trefil Christ po přihrávce Kosiny. Hosté opět v přesilovce srovnali poměr branek v čase 16:31. Poslední branku v první třetině vsítil po samostatné akci Kudr v čase 17:49. Druhá třetina vyšla našemu soupeři. V čase 21:45 při našem oslabení vyrovnal, dvěma brankami v čase 23:46 a 35:35 odskočil na dvoubrankový rozdíl. Také ve třetí třetině byli úspěšnější hosté. V čase 52:01 vyšachovali naši obranu a zvýšili na 3:6. M. Hlouškovi se po spolupráci s Rejzkem podařilo snížit v čase 52:28, ale poslední slovo měli hosté, kteří v čase 55:03 dali sedmou branku.