Erban

Rozhodčí: Pahulák - Petr, Votroubek
Vyloučení 10:6 Přesilovky 1:1 Oslabení 1:0
Počet diváků: 160

Realizační tým chválí celé mužstvo za bojovný a odpovědný výkon! Chceme pochválit oba gólmany (Petrů a Kolbabu), zvláště mladý brankář Kolbaba odchytal utkání bez obdržené branky a s přehledem. V utkání se nám dařilo střelecky a hráči toho s chutí využili! Další utkání sehrajeme na domácím ledě s mužstvem Opočna ve středu 28.1.09 od 18.00.

Až ve dvacátém zápase letošní sezóny se našemu mužstvu podařilo zvítězit výraznějším brankovým rozdílem díky proměňování vypracovaných brankových příležitostí. V první třetině padla první branka v čase 7:10 z hole Stříteského po přihrávce Christa, druhou branku připojil v čase 11:07 po samostatné akci Knížek. V čase 13:20 první formace využila přesilovou hru - souhru Hofmana a Rejzka zakončoval M. Hloušek. Hosté využili našeho početního oslabení v čase 15:59. Skóre třetiny uzavřel Kosina po přihrávce P. Luštince v čase 18:55. Druhá třetina byla naší exhibicí. V čase 21:02 po přihrávce Podzimka skóroval Kosina, v čase 24:17 byl autorem branky Knížek, který zúročil pěknou kombinační akci P. Luštince a Kosiny. Sedmá branka padla v čase 25:12 po střele Hofmana, jemuž přihrával Rejzek. Další připojil M. Hloušek po přihrávce Hofmana v čase 30:21 a stav do konce třetiny upravil v čase 36:54 Kudr po přihrávce M. Hlouška a Tomáška. Ve třetí třetině padla pouze jedna branka, ale ta stála zato. Při našem dvojnásobném oslabení vybojoval v čase 40:48 puk Kudr, ujel všem strážcům a hostujícícmu brankáři nedal žádnou šanci a tak udělal pěknou tečku zápasu. V čase 28:41 došlo v naší brance ke střídání - odstoupil Petrů a do hry se zapojil Kolbaba, věkem ještě dorostenec. Zasahoval 27x a gól neobdržel a působil jistě.