BK Nová Paka - SK Třebechovice 6:3 (2:1, 1:1, 3:1)

Jakubec (Dressler), Jakobec (Kovář), Pour, Šebek (Musil), Kovář (Dressler), Lepka (Musil)

Rozhodčí: Padevět - Starý,Rozsypal
Vyloučení: 3:5 využití: 1:0
diváci : 160

Slovo trenéra Řeháka:
Na utkání jsme přijeli v silně kombinované sestavě! Utkání se nám podařilo dobře rozehrát, ale vlastními hrubými chybami jsme zápas ve třetí třetině nezvládli. Čekají nás poslední tři utkání základní skupiny a proto chci jménem hráčů a realizačního týmu požádat diváky, aby nás přišli povzbudit v neděli 21.12.08 v 17,00 proti mužstvu Hronova, se kterým potřebujeme bodovat!

Ani v pátém zápase odvetného kola jsme nedokázali získat ani bod. Bez několika stabilních hráčů jsme odjeli z Nové Paky s tříbrankovou prohrou. Přitom jsme zápas zahájili dobře. V čase 5:26 po přihrávce od Christa trefil Dostálek pravý horní roh branky domácích. V čase 6:38 neudržel v lapačce střelu domácího útočníka Petrů a bylo vyrovnáno. Do konce třetiny využili domácí přesilovou hru v čase 15:34. Druhá třetina skončila smírně. Nejprve jsme vyrovnali po individuální akci Kosiny přes celé kluziště (přihrával Kubín) v čase 29:10 a domácím se po identické akci podařilo jít opět do vedení v čase 37:46. Ve třetí třetině přišla šňůra tří branek domácích v čase 47:27, 48:31 a 52:32. Naše snaha o korigování nepříznivého stavu přišla v čase 55:45, kde se prosadil Dostálek po kombinační akci s Kosinou.