Petrů P., Podzimek M., Dostálek O., Naar P., Luštinec P., Řezníček J., Christ M., Hloušek M., Hofman M., Rejzek D., Kudr J., Vinopal C., Smutný L., Kubín P., Kosina O., Knížek T.

SK Třebechovice - HC Dvůr Králové 2:8 (1:1, 0:4, 1:3)

Rozhodčí: Veinfurter - Maštalíř, Votroubek
V čase 19:40 neproměnil trestné střílení Vítek
Vyloučení 6:8 Přesilová hra 1:1
Počet diváků: 210

V rychle hraném utkání jsme nezopakovali úspěch z prvního kola. První třetina skončila nerozhodně 1:1, když se hosté ujali vedení v čase 2:13. My jsme vyrovnali v čase 17:25 Knížkem po přihrávce Kosiny. Rozdíl mezi oběma družstvy se projevil ve druhé třetině. Zatímco hosté dokázali své brankové příležitosti proměňovat, pro naše hráče byla branka hostů naprosto zakletá. Po kombinačních akcích hosté skórovali v čase 21:31, 28:34, 31:16 a 36:04. Na začátku třetí třetiny v čase 42:48 jsme snížili brankou Kosiny po přihrávce Řezníčka, ale v čase 52:48 jsme při našem oslabení obdrželi šestou branku. Zatímco hosté své příležitosti dokázali do konce utkání ještě dvakrát využít v čase 55:05 a 59:35, naše snaha o zkorigování výsledku byla marná. Štěstí nám nepodalo ani jeden prstík.