Petrů P., Kolbaba J., Řezníček J., Krejčí V., Luštinec P., Tomášek F., Hloušek M., Hofman M., Rejzek D., Kudr J., Smutný L., Erban Z., Kosina O., Kubín P., Knížek T., Fiala P., Naar P.

SK Třebechovice - HC Jaroměř 3:7 (1:1, 0:1, 2:5)

11:20 Krejčí
54:21 Knížek (Kubín)
57:32 Krejčí (Smutný)

HC Jaroměř
3:43 a 46:42 Verner, 28:59 Rybín, 50:27 Mach, 51:36 Buňák, 52:03 Drašnar, 52:33 Novotný

Rozhodčí: Machač - Haas,Pavlíček
Vyloučení 12:9 využití 1:1 oslabení 0:1
Diváci : 220

Slovo trenéra Řeháka: Utkáni jsme prohráli svými hrubými chybami, které zkušený soupeř dokázal potrestat. Soupeři gratuluji!

Náš tým nastupoval k utkání s přáním oplatit soupeři porážku z prvního kola. Po dvou třetinách byl stále nadějný stav, ale třetí třetina rozhodla o naší prohře. Na začátku první třetiny v čase 3:43 se hosté ujali vedení po nepřesné rozehrávce z obranného pásma. V čase 11:30 vyrovnal na 1:1 Krejčí střelou či spíše přihrávkou z rohu kluziště. Ve druhé třetině padla jediná branka a to v čase 28:59, kdy jsme hráli oslabeni o jednoho hráče. A opět jsme hostům pomohli špatným rozehráním z naší obrany. Ve třetí třetině jsme hráli přesilovou hru. Vyrovnání viselo ve vzduchu, ale soupeř byl proti, získal puk a křižnou střelou od modré čáry překonal v čase 46:42 našeho brankáře. Hráči Jaroměře pak ovládli hru a při našem oslabení docílili čtvrtou branku v čase 50:27. Další gól v naší síti v čase 51:36 byl impulzem pro změnu brankáře. Novému spoluhráči však naši hráči nepomohli a tak jsme v čase 52:03 a 52:33 inkasovali šestou a sedmou branku. Do konce utkání jsme pak zmírnili naši prohru brankami Knížka po přihrávce Kubína v čase 54:21 a Krejčího po přihrávce Smutného v čase 57:52 při naší přesilové hře.