Vyloučení:3:3(navíc Marša, Drašnar J. OT)

TJ Spartak Nové Město n.M.

Biegel - Vik, Laš, Kozák, Prostředník, Hanousek, Škoda, Vlček, Chmelař, Bureš, Zelinger, Reichman, Praus, Rojšl, Junek, Lelek, Hajník

Lochman P., Petrů T., Souček D., Kostka V., Seidl T., Marša K., Dittrich M., Drašnar T., Šeda V., Drašnar J., Bohdanecký J., Kudr J.

V závěru přípravy výhra

Poslední utkání v přípravě jsme odehráli pouze v 10-ti hráčích v poli a děkujeme tímto vedení novoměstského týmu, že přistoupili na návrh odehrát utkání pouze na 3x15 minut.
V úvodní třetině se hrál poměrně svižný hokej s více šancemi na naší straně. Po první přestávce se aktivita přenesla na domácí stranu a vcelku zaslouženě se dočkali snížení. V závěrečné třetině se nám povedlo odskočit opět do dvoubrankového vedení a i přes oslabený tým vítězství udržet.
Přípravné zápasy jsou za námi a v neděli začínají ostré boje o body do tabulky. Na úvod zajíždíme na led největšího favorita soutěže, Dvora Králové. Tak nám držte palce, nebo raději dorazte do Dvora podpořit náš tým.