Vyloučení:
Přesilovky: 0:0
Oslabení: 0:2

Kolbaba J., Mach V., Šoula M., Luštinec O., Špička J., Černý J., Sehnoutek J., Tuček J., Surý J., Motyčka M., Mlateček P., Anděl T., Slezák P.
K dalšímu zápasu jsme zajížděli na horký led do Jaroměře. Do zápasu jsme nastoupili pouze s 11 hráči v poli s cílem proti farozivanému soupeři odehrát co nejlepší zápas. Od první minuty bylo jasné, že to bude těžké. Soupeř dobře bruslil a kombinoval, přesto jsme to byli mi kdo se ujal v čase 1:38 vedení 0:1 a po zbytek první třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel po dvou faulech Špička v čase 17:45 2min. podražení a v čase 18:16 Luštinec 2min. podražení jsme ve třech vedení neudrželi a v čase 19:42 soupeř využil dvojnásobnou přesilovku a upravil skóre na 1:1. S tímto výsledkem jsme odcházeli do kabin. Do druhé třetiny jsme nastupovali s cílem vyvarovat se zbytečného vyloučení a pokud možno nadále narušovat útoky soupeře už ve středním pásmu, protože tato taktika se ukázala jako velmi účinná. Tato taktika vycházela až do času 29:06 kdy jsme po skrumáži před naší brankou obdrželi branku na 2:1. S tímto výsledkem zkončila i druhá třetina. Do třetí třetiny jsme nastoupili znovu s cílem porvat se o výsledek. V čase 41:04 po neodpískaném zakázaném uvolnění jsme obdrželi 3 branku. Ani po tomto gólu jsme se nepoložili a celou třetí třetinu jsme bojovali dál. Čtvrtou branku jsme obdrželi po sérii nepřesností a vyloučení na obou stranách. S tímto výsledkem zápas zkončil. Celé mužstvo včetně golmana zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Nejslabším článkem celého zápasu byli rozhodčí. Jestliže čárový nepoznají zakázané uvolnění viz. branka na 3:1 a hlavní rozhodčí při signalizované výhodě nás donutí vystřídat brankaře, který je studený a nerozcvičený viz.branka na 4:1 by si i přes pozdější omluvu měli prostudovat lépe pravidla, aby v takovýchto vypjatých zápasech nedocházelo ke zbytečným chybám!