neděle 28. 6. 2015 od 12:00
8:9

Vyloučení:0:0

Petrů P., Višňák B., Tomášek F., Šimoníček J., Jareš R., Luštinec J., Komárek D., Smutný L., Kudr J.
Hostující Třebechovice opět na svého soupeře (domací Polička) vlítli a ve druhé minutě střílí Lukáš Smutný gól Třebechovic. Hokejisté Poličky nenechali nic náhodě a do Třebechovic se zakousli a vytěžili 3 góly. Hosté se nevzdávali a do konce čtvrtiny upravili skóre na přijatelných 3:4. Pak přicházejí chvíle pro Boďu Višňáka a Jirku Šimoníčka a v polovině zápasu je srovnáno na 5:5. Po třetí čtvrtině už vedou 7:6. Poslední čtvrtina je opět infarktová. Chrudim vyrovnává ale snajpr Třebechovic Jirka Šimoníček posunuje skóre na 9:7. Domácí 3 minuty před koncem snižují na 8:9 a odvolávají brankáře. Střelu do prázdné branky Šimoníčkovi nevyšla ale závěrečná siréna určila Třebechovice vítězem. Vzhledem k tomu, že třebechovičtí již hrají pouze s 8 hráči v poli, musíme opět pochválit všechny hráče za předvedený hokej, který se divákům líbí (ohlasy z ochozů jsou takové, že Třebechovice hrají nejhezčí hokej). Třebechovice se dostali do (historicky nejvýše) finálové čtyřky a čeká se na soupeře ze skupiny A.