6:6

Vyloučení:3:1
Přesilovky: 0:3

Dvořák J., Tomášek F., Višňák B., Šimoníček J., Jareš R., Luštinec J., Kostka V., Kudr J., Smutný L., Komárek D., Řezníček J.
Domácí tentokrát Třebechovice opět začali zápas velice svižně proti druhému mužstvu ze základní části Pardubického kraje IHC EAGLES Chrudim. Ve druhé minutě otevřel skóre, svým zápasovým brankostrojem Jirka Šimoníček. Ten stačil skórovat v první čtvrtině ještě jednou ale soupeř gólem do šatny snížil. Druhé dějství skončilo 1:1, když o jediný gól Třebechovic se postaral Lukáš Smutný po perfektních přihrávkách na jeden dotek, Višňák s Kudrem. Po třech čtvrtinách se stav na světelné tabuli zastavil na 4:4 a pak začalo až infarktové drama. Hosté se začali více pohybovat a převzali taktovku a vedli o jediný gól. Jirka Šimoníček po nahrávce Rýši Jareše vystřelil nechytatelnou střelu z voleje a srovnal skóre na 5:5. V závěru utkání byl vyloučen Franta Tomášek a domácí se obávali o výsledek. Nasadili do hry to nejlepší a Rýša Jareš vypíchl puk a poslal Jirku Šimoníčka do brejku, který nezaváhal a minutu před koncem zápasu zvýšil na 6:5. To bylo se soupeřem zle. Ten se nevzdával a při hře bez brankáře 25 sekund před koncem vyrovnal na 6:6. Tento zápas měl vysokou úroveň a celé třebechovické mužstvo podalo super výkon. Obdiv patří celému družstvu Třebechovic i nad výkonem Jirky Šimoníčka i jeho nahravačům. Poslední utkání ve skupině hrají Třebechovice dnes (28.6.2015) od 12.00 hodin proti Poličce. Pokud uhrají alespoň remízu, mohou pomýšlet na účasti mezi čtveřicí nejlepších týmů turnaje. Doufejme, že přivezou nějakou medajli.