Střelba: 28
Přesilovky: 2:0
Oslabení: 0:2

Petrů P., Tomášek F., Višňák B., Šimoníček J., Jareš R., Luštinec J., Luštinec P., Kostka V., Smutný L., Komárek D., Plíhal J., Podzimek M.
Ke druhému zápasu nastupovali domácí (Vrchlabí) s tím, (aby si udrželi šanci) že musí vyhrát. Úvodní čtvrtina byla bez branek ale poté se domácí nadechli a dobrým herním výkonem se ujali vedení, které si udržovali až do konce zápasu, který nakonec vyhráli poměrem 6:4. Na zápasy to bylo 1:1 a rozhodovalo se 10 minutovým nastavením (s náhlou smrtí). Ve 3 minutě nastavení hráli hosté přesilovou hru a nejlepší střelec Třebechovic Jiří Šimoníček, (který v hokejové sezóně 2015-2016 bude oblékat právě dres Vrchlabí) zasadil domácím smrtelný úder v podobě branky. Obě mužstva předváděla velmi dobrý a kvalitní hokej, který se musel divákům líbit. Třebechovice zaslouženě vyhráli a mohli slavit postup do play off turnaje, který se odehraje 27.-28.6.2015 v Černošicích okr. Praha-západ. Blahopřejeme k postupu!!!