neděle 21. 6. 2015 od 16:00
3:5

Vyloučení:4:4

Dvořák J., Šimoníček J., Jareš R., Višňák B., Tomášek F., Luštinec J., Luštinec P., Kostka V., Smutný L., Komárek D., Plíhal J., Podzimek M.
Začátek utkání mezi domácím Vrchlabím a hostujícími Třebechovicemi se začal opatrně protože šlo o republikovou účast v turnaji play off. Třebechovice předváděli klidnější a kobinačně lepší hokej. Po třech čtvrtinách bylo na ukazateli 2:1 pro hosty. V poslední čtvrtině šli hosté do trháku a dvěma góly zvýšili na 4:1. Domácí snížili ale třebechovičtí kontrovali další brankou. Dvě minuty před koncem zápasu, domácí hráli bez brankáře a místo aby dali gól tak ho dostali. 17 sekund před koncem, domácí upravili na konečný výsledek 3:5. Třebechovičtí zaslouženě vyhráli první zápas a měli blíže k postupu.