neděle 31. 5. 2015 od 15:00
4:3

Vyloučení:2:1

Dvořák J., Tomášek F., Višňák B., Šimoníček J., Luštinec J., Luštinec P., Jareš R., Smutný L., Stříteský L., Kostka V., Řezníček J., Komárek D., Podzimek M.
Do zápasu s Vrchlabím, nastoupili třebechovičtí v té nejsilnější sestavě v které můžou hrát. Ve velice slušně sehraném zápase, měli třebechovičtí mírně navrch ale ve druhé čtvrtině při oslabení inkasovali první gól. V téže čtvrtině se podařilo Jarešovi (4 sekundy před koncem čtvrtiny), korigovat nepříznivý stav na 2:1 pro domácí. Třetí čtvrtinu hosté vyrovnali skóre na 3:3 a do konce zápasu již branka nepadla. Na řadu přišly nájezdy. První série dopadla bez gólu. Druhá série také nerozhodla, protože vrchlabští dali gól a Stříteský srovnal stav. Rozhodovaly třetí nájezdy, když domácí postavili na nájezd nejlepšího střelce Bláhu a ten proměnil. Hosté se chtěli také vytáhnou nejlepším střelcem Šimoníčkem ale jeho blafák domácí brankář zlikvidoval. Z Vrchlabí si Třebechovice odváží pouze jeden bod. Jestli to bude stačit na postup, se ukáže až v samém závěru soutěže.