Vyloučení:
Přesilovky: 0:0
Oslabení: 0:2

Mach V., Kolbaba J., Jedlička J., Motyčka M., Luštinec O., Šoula M., Sehnoutek J., Tuček J., Anděl T., Špička J., Mlateček P., Pátek Š., Borovec D.

K dalšímu zápasu jsme na domácím ledě přivítali našeho tradičního soupeře a rivala mužstvo HC Opočno. Po opatrném začátku jsme postupně získávali převahu nad soupeřem a neustálým tlakem jsme ohrožovali branku soupeře. Díky naší střelecké smůle a dobře chytajícímu brankaři soupeře, neproměněné tresné střílení zkončila první třetina nerozhodně 0:0. Do druhé třetiny jsme nastupovali s cílem vstřelit branku a konečně prolomit střeleckou smůlu. Bohužel v čase 25:43 jsme faulovali. Pátek dostal 2 minuty za sekání a byl to soupeř, který se v přesilovce ujímá vedení vedení 0:1. Po této studené sprše jdeme ještě s větším odhodláním výsledek otočit. To se nám podařilo běhěm necelé jedné minuty, Motyčka po přiklepnutí Sehnoutka 1:1 a hned na to Mlateček po krásné individuální akci upravil stav na 2:1. V čase 36:06 přišlo další vyloučení Luštinec 2 minuty za podražení a soupeř opět využil přesilovou hru a srovnal skóre na 2:2. S tímto výsledkem sme po druhé třetině odcházeli do kabin. Do třetí třetiny sme nastoupili s odhodláním zápas vyhrát. Podařilo se nám vstřelit třetí gól a opět sme se ujali vedení. Ikdyž jsme měli ještě několik šancí branku jsme již nevstřelili a soupeř už neměl tolik sil,aby zápas otočil.