1:3

Vyloučení:4:4

Novotný J., Černý J., Tomášek F., Špička J., Janský L., Knížek T., Podzimek M., Erban Z., Vik J., Vaniš P., Kupka P., Lochman A., Kouba A., Pátek Š.
Střely: 30:26 Diváci: 80

V duelu s domácí Jaroměří, jsme chtěli naplno bodovat. Od začátku zápasu jsme tedy na soupeře vlétli. Nicméně domácí si byli vědomi, že případná prohra by je v tabulce odsunula až za nás, a tak hráli velmi bojovně. Otevřít skóre se nakonec povedlo nám, když hezkou kombinaci druhého útoku zakončil Kupka. Domácí vyrovnali 22 vteřin před první sirénou. Stav 1:1 vydržel až do 39. minuty, kdy byl důrazný v prostou před brankovištěm Lochman A. a vrátil nám vedení. Třetí třetina se hrála velmi vyrovnaně, ale když v 51. minutě Podzimek dorazil střelu Tomáška od modré, blíže k třem bodům jsme měli my. Domácí i přes závěrečný tlak žádnou branku nevstřelili a tak vezeme z Jaroměře cenné tři body. V závěru utkání nás ještě potěšil Pátek, když vyhrál férovou bitku s domácím obráncem, který tuto prohru jen velmi těžce nesl.