-

středa 5. 11. 2008 od
4:2

Petrů P., Dostálek O., Luštinec P., Tomášek F., Hloušek P., Zídka M., Podzimek M., Řezníček J., Hloušek M., Hofman M., Rejzek D., Kudr J., Smutný L., Knížek T., Kosina O., Erban Z., Stříteský M., Kubín P., Šesták J.

Začátek vyrovnaného utkání nebyl pro naše mužstvo úspěšný a na konci třetiny jsme prohrávali o jednu branku, která byla dosažena po individuální akci hostujícím útočníkem v čase 14:57. Ve druhé třetině naše mužstvo přidalo pohyb a začalo přibývat pokusů o zdolání branky soupeře. V čase 23:03 M. Hloušek přesnou přihrávkou našel najíždějícího Hofmana, který zamířil přesně a vyrovnal na 1:1. Třetí třetina již vyzněla zcela v náš prospěch. Naši druhou branku vsítil v čase 41:37 Kubín po přihrávce Smutného při skrumáži před brankou našich soupeřů. Další změna skóre přišla v čase 48:58, kdy po spolupráci celé první útočné řady byl autorem branky Rejzek. Hosté při našem oslabení snížili na rozdíl jedné branky v čase 57:24. Pak se po sporném verdiktu hlavního rozhodčího strhla za brankou hostí bitka, jejíž aktéři byli poslání do šaten - po třech z každé strany. Hostující tým pokračoval ve hře bez brankáře a tak náš nejlepší útočník Hofman čtvrtý gól dával do opuštěné branky v čase 59:51. Můžeme konstatovat, že naše vítězství po rozpačitém začátku zápasu bylo naprosto zasloužené.