4:2

Vyloučení:12:10

Novotný J., Tomášek F., Vaniš P., Šoula M., Libřický Z., Kubálek J., Erban Z., Řičař D., Kupka P., Lochman A., Vik J., Pátek Š., Merka D., Kouba A., Pelcl K.
Střely: 45:22 Diváci: 280

V prvním utkání v nové sezoně, jsme zavítali na led, loňského účastníka krajské ligy, do Hronova. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a soupeř nevěděl co hrát. Odměnou za to nám byl vedoucí gól v 5. minutě, který vstřelil nekrytý Vik. Do 10. minuty jsme pokračovali ve výborném výkonu, ale bohužel poté jsme z nepochopitelných důvodů polevili. Soupeř nás začal přehrávat a byl důraznější v osobních soubojích. V 18. minutě přišlo vyrovnání. A již za minutu na to jsme prohrávali 2:1, po dalším propadnutí v útočné třetině. Druhá třetina se odehrávala více méně na naší polovině a to především díky osmi vyloučeným hráčům. Nutno podotknout, že u některých zákroků jsme se hodně podivovali, za co jsme trestáni. Všechny oslabení jsme ustálí, ale 40 vteřin před koncem jsme nedokázali pokrýt útok domácích a prohrávali jsme 3:1. Ve třetí třetině se hra již uklidnila a začala se vyrovnávat. Naději na zisk bodů nám dal ve 49. minutě Erban, který svým důrazem a obratností na brankovišti dokázal snížit na 3:2. Na časomíře svítila minuta do konce, tak jsme se rozhodli hrát se šesti hráči v poli. Nejprve měl obrovskou šanci na srovnání Kupka, ale bohužel nedal a ihned v zápětí nám soupeř puk odebral a pohodlně dovezl až do našeho obranného pásma a zvýšil na 4:2. První zápas nám tedy nevyšel úplně podle představ a soupeř šel od 10. minuty za vítězstvím důrazněji a hladověji. Do dalšího utkání, které máme již v pátek musíme náš výkon rapidně zlepšit, abychom dokázali bodovat.