4:8

Vyloučení:0:0
Přesilovky: 0:0

Sestava: Pokštefl, od 30. min Novotný-Libřický, Šoula-Kubálek, Tomášek-Lochman J.st., Špička-Erban, Říčař, Kupka-Kouba, Vaniš, Pátek-Knížek, Lochman J.ml, Merka

V druhém přípravném zápase jsme na domácím ledě přivítali k odvetě tým Jaroměře B. V první třetině jsme viděli celkem pět branek a to tři do sítě soupeře, když se o ně postupně postarali Kníže a 2x Erban. Tým z Jaroměře nám vstřelil dvě branky, a tak po první pohledné třetině jsme vedli 3:2. Bohužel to bylo z naší strany naprosto všechno. Od druhé třetiny se nám hra naprosto rozsypala a až téměř do konce zápasu jsme nedokázali soupeři stačit. V poslední minutě jsme při přesilovce 5 na 3 dokázali díky Lochmanovi st. kosmeticky upravit výsledek na 4:8.