-

neděle 2. 11. 2008 od
4:2

Petrů P., Dostálek O., Voršilka J., Luštinec P., Zídka M., Řezníček J., Hloušek P., Hloušek M., Hofman M., Rejzek D., Smutný L., Kudr J., Erban Z., Knížek T., Kosina O., Kubín P., Vinopal C.
Ve vyrovnaném utkání v úvodní třetině padly všechny tři branky při přesilových hrách. Nejprve jsme se dostali do vedení v čase 4:32 brankou Hofmana po přihrávce Rejzka. Domácí vyrovnali v čase 8:52 tečovanou střelou od modré čáry. Pak jsme šli znovu do vedení v čase 18:29 prudkou střelou Rejzka po přihrávce M. Hlouška. Ve druhé třetině branka nepadla. Největší příležitost na změnu skóre měl z trestné lavice vracející se M. Hloušek, který samostatný nájezd však neproměnil. Při proměnění by bylo asi vše jinak. Do třetí třetiny jsme nevstoupili nejlépe. Již v čase 40:53 naši nedůslednou obranu domácí potrestali vyrovnávající brankou. Vítězná branka domácích padla při jejich přesilové hře v čase 52:45, když se našemu týmu nepodařilo vyhodit puk do středního pásma. Čtvrtou branku jsme obdrželi při závaru před naší brankou v čase 54:23. Snaha našich hráčů o změnu výsledku se minula účinkem. Přesto naše hráče musíme pochválit za předvedenou hru a nasazení po celou dobu zápasu.