Vyloučení:8:8
Přesilovky: 0:0
Sestava:
Novotný - Kubálek, Černý - Libřický, Šoula - Erban, Říčař, Kupka - Vaniš, Kouba, Pátek - Lochman J. st, Lochman A., Špička

V prvním duelu sezóny jsem vyrazili na led Jaroměřské rezervy. Domácí tým posílený o hrače, kteří ještě nedávno hráli krajskou ligu, začal ve vysokém tempu. My jsme ovšem nezůstali pozadu a po úvodním lehkém náporu domácích jsme hru brzy vyrovnali. První třetina branku nepřinesla. Na tu jsme si museli počkat až do druhé třetiny, ale bylo to bohužel do naší sítě. I přes mnohé šance jsme po druhé třetině prohrávali 1:0. Ve třetí třetině jsme pokračovali v aktivním výkonu, ovšem opět jsme inkasovali. Ke konci zápasu jsme díky kapitánovi týmu Vanišovi snížili na 2:1, ale vyrovnat se nám nepodařilo. I přes prohru jsme ze zápasu odjížděli spokojeni a pokud v takovýchto výkonech budeme pokračovat a občas trefíme tu prázdnou bránu, měli bychom letos přilákat na hokejové zápasy B mužstva mnohem více diváků, než tomu bylo v sezoně loňské.