7:2

Vyloučení:2:2
Přesilovky: 0:2

Lochman P., Tomášek F., Višňák B., Luštinec J., Šimoníček J., Luštinec P., Kostka V., Podzimek M., Stříteský L., Plíhal J.
Třebechovičtí in-line-sté, zajížděli ke kvalifikačnímu barážovému dvojzápasu do Rakovníka, aby vítěz tohoto dvojzápasu postoupil do závěrečného barážového turnaje.
1.čtvrtina: byla velice opatrná a obě strany nechtěli inkasovat, jako první. Ta také skončila bez branek 0:0.
2.čtvrtina: hosté se ujímají vedení, gólem Stříteského s přihráním Smutného 0:1. Vzápětí však domácí srovnávají na 1:1 a v závěru čtvrtiny zvyšují na 2:1.
3.čtvrtina: se hostujícímu celku nevydařila a domácí jim dali tři branky a upravili stav na 5:1.
4.čtvrtina: v 3 minutě snižuje Šimoníček po přihrávce J. Luštince na 2:5, ale to už domácí nedopustili obrat v zápase a přidali ještě dva góly na konečných 2:7.
Výsledek opět neodpovídal stavu hry na ploše, protože přehlídka neproměněných šancí ze strany Třebechovic trvala. V dalším zápase, by museli hosté vyhrát, aby se prodlužovalo a vítěz prodloužení postupuje do barážového turnaje.