Vyloučení:2:5
Přesilovky: 1:0
Oslabení: 0:1

Višňák B., Luštinec J., Šimoníček J., Petrů P., Luštinec P., Kostka V., Smutný L., Podzimek M., Plíhal J., Stříteský L., Řezníček J., Tomášek F.
První gól padl v 6 min., kdy po hrubé chybě obránce Kostky, jeli na brankáře dva hostující hráči a z brankáře si udělali pojď jsem, kam jdeš. Osmá minuta a stejná písnička. Chyba v rozhrání u Stříteského a protihráč jel sám na brankáře 0:2. 9 min. první gól domácích po skrumáži před brankou hostí dává Podzimek za asistence Smutného.
Druhá čtvrtina se hrála bez branek.
Třetí čtvrtina začala dobře, střelou od (modré) skóroval J. Luštinec s nabitím Višňáka 2:2. Poté jsme hráli přesilovou hru, bohužel vyražený puk a hostující hráč ujížděl sám na branku 2:3.V této části hry jsme inkasovali těsně před sirénou další gól 2:4.
Čtvrtá část zápasu byla ve znamení tlaku domácích, kterou zúročil sólem přes půlku hřiště Šimoníček po nahrávce Kostky 3:4. To bylo gólově ze strany domácích všechno. Hostujícímu týmu se ještě podařilo zvýšit skóre a už domácím nedovolili dát branku. U hostů výborně zachytal brankář. Domácí sice měli mírnou převahu ale střelecky se nemohli prosadit