20. 10. 2021 - A tým
Drama rozhodnuto 7 vteřin před koncem prodloužení

Hned od začátku utkání jsme převzali iniciativu a několikrát vážně ohrozili hostujícího gólmana. Zkušený Bláha byl ale bezchybný. Naši iniciativu p...

Starší žáci skvěle v první třetině v Jaroměři
Starší žáci odehráli dnes velmi povedenou 1 třetinu proti Jaroměři. Bohužel od druhé třetiny bylo vše jinak a konečné skóre se zastavilo až na 0:13. Za náš tým se dnes gólově neprosadil nikdo. V týmu se zaučuje hodně hráčů věkově z Mladších žáků, což by mělo být příslibem k dobrým výkonům této kategorie v budoucnu. VIDEO Z ČÁSTI PRVNÍ TŘETINY
2. 10. 2021 - 11:24
Mladší opět s výhrou v Jaroměři
Naši Mladší žáci dnes bojovali ve velmi vyrovnaném zápase v Jaroměři. I přes jeden z nejhorších našich výkonu v letošní sezóně vezeme výhru 10:8. Výsledek zajistil především Adam Š., který exceloval. Byl u devíti gólů buď jako asistent nebo jako střelec. Adame respekt! VIDEO ZE ZÁPASU
29. 9. 2021 - 23:47
Sváteční výhra MŽ
MŽ jedou bomby. Na domácím ledu jsme uspěli se silným soupeřem z HC Trutnov a připsali si další vítězství v poměru 9:4. Kluci předvedli velmi svědomitý výkon opřený o produktivitu klíčových hráčů. Herní kádr tohoto ročníku je nabitý. Pro naše trenéry je i nadále prioritou, aby si zahrál každý hráč ročníků 09 a 10, včetně šikovných kluků ročníku 2011. Držte klukům palce a klidně je přijďte někdy podpořit. Další zápas na domácím ledu bude 10.10. od 9h s HC Jičín.