Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
19. 12. 2019 - Mládež

Přípravka veze zlato z turnaje v Hronově

Ve čtvrtek požádali kluci ročníku 2009 o uvolnění ze školy a vyrazili na velký turnaj do Hronova. Čekali nás soupeři z Nového Bydžova, Dvora Králové, Jaroměře, Nové Města a Hronova. Hrál se sice "jen" minihokej, ale v obrovském tempu a nasazení. Akce střídala akci a brankáři se zapotili jako už dlouho ne.

Kluci zahájili zápasem proti Jaroměři, kde především velmi silný gólman soupeře zajistil vyrovnaný stav. I v druhém zápase s Novým Městem jsme sice nemuseli dotahovat skóre, ale moc prostoru na vydechnutí nebylo. Třetí zápas s Bydžovem už byl jasnější a zbylé dva zápasy kluci nedovolili zdramatizovat pořadí v celkové tabulce, i když soupeři byli velmi urputní.
Od začátku jsme si vytyčili jasný cíl, výhru. Kluci tomu dali vše a především díky hráčům z první lajny (Šrámek, Vondruška a Šinkovský), s výraznou podporou výrazných hráčů druhé a třetí lajny (Čuda, Krpata, Kříž, Beránek, Doksanský a Cihlář) a s jistými oporami v brance (Berila a Štursa) kluci nepoznali porážku. Z Hronova tak vezeme do Třebechovic zaslouženě největší pohár a zlaté medaile.
Velká gratulace všem!

Video ze zápasu

Video ze slavnostního dekorování vítězů

Klub
25. 1. 2020 - 20:16
Ročník 2010 - double z domácího ledu
Kluci ročníku 2010 sehráli v sobotu dva zápasy se soupeři z Hradce s z Opočna. I v oslabené sestavě kluci předvedli jeden z nejlepších výkonů v sezóně. Především trojice Jenda, Honzík a Venda se významnou měrou podíleli na výhře jak nad kluky z Hradce, tak nad borci z Opočna. Dobře kluci!
19. 1. 2020 - 08:16
MŽ - Double výhra s Chocní, navíc v rekordu sezóny
V sobotu zavítali MŽ na hřiště hráčů Chocně, kde předvedli výkon sezóny a nastříleli 11 gólů🏒 naše gólmanská jednička se také vyznamenala a 50 min zápasu držela nulu. Po výměně gólmanů jsme už jen výsledek hlídali a utkání skončilo 11:0👍 V neděli nás čekala odveta a hráči Chocně přijeli k nám. Oba týmy nastoupili v trochu pozměněné sestavě a to včetně gólmanů. Minutu před koncem zápasu za stavu 5:5 se nám podařilo skórovat a zápas jsme vyhráli 6:5 👏 gratulace klukům i trenérům ✌️
12. 1. 2020 - 08:22
MŽ - víkend plný hokeje
Víkend plný hokeje 👏 v sobotu si to mladší žáci rozdali na domácím hřišti s týmem z Rychnova nad Kněžnou a vyhráli 2:1 ✌️ v neděli bohužel podlehli Hlinsku 1:2. Odpoledne jsme zakončili na společně navštíveném zápasu hradeckého Atýmu, kde jsme přihlíželi vítězství MHK nad Karlovými Vary 5:0👍 hokeji zdar a hurá 😜
8. 1. 2020 - A tým

S Opočnem po utkání plném faulů tříbodové vítězství

5. 1. 2020 - A tým

Do nového roku jsme vstoupili vítězstvím v Jaroměři

22. 12. 2019 - A tým

Závěrečný zápas v kalendářním roce 2019 rozhodly až nájezdy

19. 12. 2019 - A tým

Po vyrovnaném souboji se radovali šťastnější domácí