www.sktrebechovice.cz
Facebook Google +

Z vyrovnaného souboje bez bodu, rozhodla produktivita domácích

6. října 2019 od 17:00hodin, Nový Bydžov
4
Stadion Nový Bydžov
SK Třebechovice p.O.
Třetiny: 0:0 2:0 2:1
Branky a nahrávky: 21. Šuvara (Jebavý), 40. Kubišta (Chára), 42. Jebavý (Štěpán), 60. Šuvara (Nedbal, Chára) -  43.  Matouš M. (Drašnar T.) 
Rozhodčí: Petr - Smola, Pechánek
Vyloučení: 5:3  Využití: 0:0 Oslabení: 0:0
Střely na branku: 35:41 Diváci: 220
Stadion Nový Bydžov: Veselý - Daňo, Kulhánek, Zmítko, Nedbal, Štěpán, Mádle - Kubišta, Hladík, Černý, Hlaváček, Jebavý, Eis, Chára, Šuvara, Divíšek
SK Třebechovice p.O.: Petrů T. - Souček D., Kostka V., Dittrich M., Marša K., Hornyš P., Hanousek K. - Beránek M., Bartoň M., Šeda V. - Wolf J., Filip D., Menyhárt O. - Drašnar J., Drašnar T., Jušta J. - Matouš M.
Komentář:
Již od prvního vhazování jsme sledovali poměrně vyrovnaný a svižný hokej s řadou střeleckých příležitostí na obou stranách, ale oba brankáři byli bezchybní. A když už se ve 14. minutě Bartoňova střela z pravého kruhu dostala za domácího brankáře, tak ho zastoupila spojnice tyček.
V úvodu druhé třetiny se dostal domácí tým do vedení, naše propadnutí v útočné třetině a následný rychlý protiútok zakončil s notnou dávkou štěstí Šuvara. I nadále byl k vidění solidní hokej, kdy se akce přelévaly od jedné brance k druhé a kdy se oba brakáři ve svých brankách měli co ohánět a řešit řadu ošemetných příležitostí. Do naší asi největší šance se dostal ve 31. minutě T. Drašnar, ale tváří v tvář s brankářem Veselým neuspěl. Ve 40. minutě jsme nedostali kotouč z obrané třetiny, možná i zásluhou neodpískaného faulu a zkušený střelec Kubišta toho okamžitě využil ke zvýšení domácího náskoku.
Třetí třetinu zahájili lépe opět domácí, ve 42. minutě jsme nechali bez dozoru ve vlastní třetině Jebavého a jeho bekhendová střela z kruhu překvapila brankáře Petrů. Ve 43. minutě jsme se konečně brankově prosadili i my, zachycená rozehrávka na útočné modré a následná střela Matouše zpoza obránce překvapila do té doby bezchybného Veselého v domácí brance. Ve 49. minutě měl domácí brankář větší štěstí, Wolfova střela orazila pouze horní tyčku. V následující minutě zazněla konstrukce branky i na druhé straně, následený závar přinesl branku která ale nemohla být uznána jelikož byla do posunuté branky. V samotném závěru nás domácí tým do tlaku již nepustil, naopak v 60. minutě na brankovišti tečoval mimo dosah brankáře nahození od pravého mantinelu Šuvara a uzavřel tak střelecký účet zápasu.

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Z naší strany podstatně povedenější utkání než v prvním kole. I když to z výsledku nevypadá, vyrovnaný souboj s šancemi na obou stranách, ale soupeř byl v koncovce klidnější a přesnější. Bohužel rozhodující druhou a třetí branku jsme obdrželi po faulech na naše hráče v obraném pásmu (faul kolenem a vysoká hůl), to se pak takto vyrovnané utkání těžko obrací.