www.sktrebechovice.cz
Facebook Google +

V Hronově o vítězi rozhodly až samostatné nájezdy

23. září 2018 od 17:00hodin, Hronov
4
HC Wikov Hronov
5 SN
SK Třebechovice p.O.
Třetiny: 1:2 2:1 1:1 - 0:0 0:1
Branky a nahrávky: 7. Podzimek (Franců, Ježík), 21. Dudadík (Šejnoha), 34. Exner (Hylena), 47. Dudadík (Fišer, Daňo) -  10.  Matouš M. (Šverák D.)  13.  Šeda V. (Zahradník T.,  Matouš M.)  30.  Bartoň M. (Souček D.)  42.  Bartoň M. (Matouš M.)  65.  Zahradník T. 
Rozhodčí: Padevět - Řezníček, Kozák
Vyloučení: 6:8  Využití: 0:0 Oslabení: 0:0
Střely na branku: 43:33 Diváci: 90
HC Wikov Hronov: Mahdal - Podzimek, Mlateček, Daňo, Dostál, Franců, Štelcig - Rudy, Perutek, Mašek, Glos, Šejnoha, Havelec, Petr, Ježík, Exner, Hylena, Fišer, Dudadík, Borůvka
SK Třebechovice p.O.: Lochman P.(31. Janský J.) - Souček D., Kostka V., Šverák D., Libřický Z., Píč R. - Hubáček J., Filip D., Bartoň M. - Matouš M., Zahradník T., Šeda V. - Mach P., Dittrich M., Jušta J.
Komentář:
V dalším přípravném utkání jsme v rámci Turnaje tří měst zavítali na hronovský led. V kombinované sestavě si odbyl premiéru v A týmu Patrik Mach z juniorky a lze říci, že mladíci v sestavě se zkušených hronovských hráčů nezalekli a sehráli s domácím týmem vyrovnanou partii. Vyrovnané utkání jak na branky, tak i brankové příležitosti nakonec dospělo až do samostatných nájezdů. V prodloužení jsme ustáli dvě oslabení a v posledních vteřinách mohli rozhodnout, ale domácí brankář byl proti. V loterii samostatných nájezdů rozhodl v sedmé sérii Zahradník povedenou střelou do horního růžku.