www.sktrebechovice.cz
Facebook Google +

V Chrudimi po roce opět prohra

16. září 2018 od 18:00hodin, Chrudim
3
HC Chrudim
SK Třebechovice p.O.
Třetiny: 0:0 2:0 1:1
Branky a nahrávky: 32. Plch (Machač, Novák), 40. Koreček (Haltuch), 52. Karásek (Budínský, Jiří Polák) -  46.  Filip D. (Dittrich M.) 
Rozhodčí: Rulíček - Pošvář, Budínský
Vyloučení: 6:6  Využití: 0:0 Oslabení: 0:0
Střely na branku: 32:26 Diváci: 53
HC Chrudim: Ament - Machač, Klement, Urban, Novotný, Pilař, Budínský - Haltuch, Polák Jan, Karásek, Kubal, Štěpánek, Polák O., Koreček, Polák Jiří, Novák, Plch, Kišš
SK Třebechovice p.O.: Lochman P.(32. Janský J.) - Šverák D., Kostka V., Dittrich M., Marša K., Píč R., Hornyš P. - Drašnar J., Filip D., Šeda V. - Wolf J., Drašnar T., Klemenc D. - Bohdanecký J., Matouš M., Jušta J. - Beránek M.
Komentář:
Ve druhém utkání začínající sezóny jsme narazili na výborně bruslící tým, který se netají ambicí na vítězství v pardubické skupině KLM. Oba týmy se nacházejí v rozdílné fázi přípravy a již od úvodu bylo znát, že jsou domácí delší dobu na ledě. Jejich pohyb a důraz byl o několik tříd výše, než v našem předchozím utkání a v prvních dvou třetinách byli lepším týmem. Hru jsme opticky vyrovnali až ve třetí třetině, skóre se ale vyrovnat nepodařilo a to i proto, že jsme nedokázali proměnit dlouhou přesilovku 5 na 3.
Foto