www.sktrebechovice.cz
Facebook Google +

Akce POJĎ HRÁT HOKEJ v Třebechovicích p.O.

PHH V sobotu 27. ledna 2018 proběhla na zimním stadionu v Třebechovicích p.O. již potřetí celorepubliková náborová akce Českého svazu ledního hokeje POJĎ HRÁT HOKEJ.

Pestrý program pro děti ročníků 2010 – 2014 připravili trenéři a rodiče místního hokejového oddílu. Na začátku dvouhodinového programu předvedli své tréninkové jednotky nejmenší hokejisté, mezitím noví zájemci o bruslení a lední hokej vyplňovali registraci do projektu, za což si všichni odnesli dresy české reprezentace s vlastní jmenovkou, hokejové kartičky a další dárky.

Dobrovolníci z řad rodičů poté pomáhali novým dětem s oblékáním bruslí, helem a výstroje. Následně byly nově příchozí děti přivítány malými hokejisty přímo na ledě hokejovými pokřiky. Děti byly rozděleny do čtyř skupin dle dovedností a následně se jim věnovali trenéři SK Třebechovice p.O. Současně pokračovali hráči oddílu v ukázce minihokeje.
PHH
Celý program byl laděn herně a ve skupinách, takže maximálně efektivně zapojil všechny zúčastněné děti, které se projektu zúčastnily. Nově příchozích zájemců bylo devatenáct a společně s 25 klubovými hokejisty vytvořili na ledě početnou skupinu. Celý program na ledě byl ukončen společným focením. Poté se děti dozvěděly ještě detaily o ledním hokeji z úst hráčů A týmu a rodiče zase o chodu oddílu. Celá akce měla velký úspěch a byla navštívena rodiči s dětmi nejen z Třebechovic p.O., ale i dalekého okolí.


Více fotografií z akce naleznete zde.