www.sktrebechovice.cz
Facebook Google +

SK Třebechovice p.O. vás zve na Týden hokeje

Týden hokeje Ve středu 20.9.2017 od 16:30 budou mít všechny děti bez rozdílu věku a dovedností jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Třebechovice p.O. ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na hřišti Základní školy Třebechovice p.O. akci v rámci Týdne hokeje ukázkový blok tréninku na suchu dětí ve věku 4-8 let. Kromě zážitku ze společně vedeného tréninku si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen sportovní oblečení a obuv (v případě nepříznivého počasí také halová obuv).

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podruhé po celé České republice a celkově už potřetí. Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s ledním hokejem 6600 dětem. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Jak emotivně prožívají Týden hokeje děti a jejich rodiče, se můžete podívat zde: https://youtu.be/44LyjNFOfxM

Copyright@ 2008-2015 SK Třebechovice pod Orebem |