www.sktrebechovice.cz
Facebook Google +

Celostátní akce POJĎ HRÁT HOKEJ v Třebechovicích

Foto V sobotu 28. ledna 2017 proběhla na Zimním stadionu v Třebechovicích p.O. celorepubliková náborová akce Českého svazu ledního hokeje POJĎ HRÁT HOKEJ.

Nabitý program, který připravili trenéři, rodiče a dobrovolníci nejmenších kategorií roč. 2008 – 2011, odstartoval ve 13:00.

Foto Dvouhodinový program začal ukázkou tréninkové jednotky nejmenších hokejistů, mezitím noví zájemci o bruslení a lední hokej vyplňovali registraci do projektu, za což si všichni odnesli dárek v podobě dresu české reprezentace s vlastní jmenovkou.

Foto Následovalo oficiální zahájení patronem akce, bývalým reprezentantem Martinem Hostákem.

Foto Nově příchozí děti byly rozděleny do čtyř skupin dle dovedností a po dobu 60 minut se jim věnovali trenéři SK Třebechovice p.O. Současně pokračovali hráči oddílu v ukázce minihokeje.

Foto Celý program byl laděn herně a ve skupinách, takže maximálně efektivně zapojil všech 55 dětí, které se projektu zúčastnily. Společné focení s maskotem ŤUKem ukončilo program na ledě. Poté se děti dozvěděly ještě detaily o ledním hokeji z úst hráčů A týmu a rodiče zase o chodu oddílu.

Foto
Více fotografií z akce naleznete zde.