www.sktrebechovice.cz
Facebook Google +

Úspěch hokejové přípravky v Jaroměři

FotoLetošní úspěšná sezóna malých hokejistů byla zakončena 12.3.2016 v Jaroměři, kde se konaly turnaje v Minihokeji ročníků 2009 a 2010. Turnaje se zúčastnily týmy z Jaroměře, Rychnova nad Kněžnou, Nového Města nad Metují, České Třebové a naši kluci a holky z Třebechovic pod Orebem.

Foto Za ročník 2009 nastoupili: Jan Čuda, Václav Vondruška, Václav Hladík, Adam Šinkovský, David Šrámek, v brance Jindřich Kubálek; trenéři: Vondruška, Čuda.

Za ročník 2010 nastoupili: Jáchym Chramosta, Jan Horák, Adélka a Václav Cihlářovi, Jan Stanislav Cibulka, v brance Vojtěch Štursa; trenéři: Šinkovský, Cihlář. Pro velkou nemocnost v třebechovickém týmu jsme využili možnost vypůjčit si do každého ročníku dva hráče z Náchoda.

Děti odehrály 8 zápasů, s každým týmem se hrálo 2x po 10 minutách čistého času. Oba třebechovické týmy turnaj korunovaly zlatým úspěchem a vybraly organizátorům všechny nejcennější medaile a poháry. Skvěle nás podrželi oba brankáři, kde za zmínku stojí vychytaná nula Vojty Štursy. Vojta v žádném zápase nepustil gól a celkové skóre ročníku 2010 za turnaj bylo 59:0. Po turnaji panovalo v kabině nadšení podobné vítězství naši reprezentace, ve vyhraných pohárech nechybělo šampaňské (pochopitelně dětské) a zaznělo i známé „hoši děkujem“.

Foto Foto Úspěch v turnaji byl skvělým zakončením hokejové sezóny a svědčí o správné a zodpovědné přípravě hráčů, jejich trenérů a především velké podpoře všech rodičů. Budeme držet palce, aby děti na úspěchy navázaly i v další sezoně. Že hokej není jen pro kluky, potvrdila účast dívek ve většině týmů, včetně našeho. Chcete, aby i vaši kluci a holky byli součástí této party? Naučili se dobře bruslit a hokejové technice? Zažili pocity vítězství i proher? Od září to znovu rozjedeme, přijďte se svými dětmi i vy.